تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۶/۷ بازدید کننده:۵۸۵ نویسنده:مینایی

بهترين تلويزيون 2017: کدام تلويزيون را بايد خريداري کنيد؟

بهترين تلويزيون 2017: کدام تلويزيون را بايد خريداري کنيد؟
به فروشگاه اينترنتي بانه استار خوش آمديد .در اين مقاله همه ي آنچه شما براي انتخاب بهترين تلويزيون براي خانه خود نياز داريد را بررسي ميکنيم.
 
در حالي که مردم هر دو سال يکبار تلفن هاي خود را جايگزين مي کنند، تلويزيون ها به سرمايه گذاري بسيار طولاني ترنياز دارند.
 
اين بدان معني است که انتخاب و تصميم گيري درست براي شما حائز اهميت است و بايستي اطمينان حاصل کنيد که تلويزيون شما ازاستانداردهاي مختلفي حمايت مي کند که درسال هاي آينده آنها را پشتيباني مي کند. استفاده از Ultra HD و HDR در حال حاضر در تلويزيون هاي جهان غالب است، تعجب آور نيست که اگر تلويزيوني بخواهد در ليست ما بهترين باشد،اين ويژگي ها را بايد داشته باشند.
 
اما با اين اوصاف، هنوزهم تلويزيون هاي با قيمت مناسب ترو امکانات کمترهستند که با استانداردهاي جديد سازگار نيست، بنابراين اگر اين موارد اولويت شما باشند، ما ليستي را انتخاب کرده ايم که به طور کامل مورد نياز شما  مي باشد.
در عين حال، اگر دنبال خريد تلويزيون هايي هستيد که تنها با وضوح فوق العاده HD جديد پشتيباني مي شوند، از راهنماي خريد ما براي بهترين تلويزيون هاي 4K استفاده کنيد.
 
در اينجا خلاصه اي از ليست بهترين تلويزيون هاي موجود را خدمتتون اعلام ميکنيم.
 
    Samsung Q9F QLED-1
    LG OLEDE7 Series-2
    Panasonic DX802 Series-3
    Samsung KS7000 Series-4
    Sony W805/809C Series-5
    Panasonic DX902 Series-6
    LG OLEDB7 Series-7
    Sony XD9405 Series-8
    Samsung K5600 Series-9
   Panasonic DX600 Series-10
 
     نياز به چيزي براي تماشا داريد؟ بهترين فيلمهاي Netflix را بررسي کنيد.
    نياز به چيز ديگري براي تماشا داريد؟ بهترين فيلم ها در آمازون نيز وجود دارد.
    ميخواهيد بدون نگراني به رسانه فيزيکي بپيونديد؟ ما در اينجا يک ليست از بهترين پخش کننده هاي Ultra HD Blu-ray داريم.
    آيا مي خواهيدرسانه ي صوتي بهترداشته باشيد؟ راهنماي ما را براي بهترين صداهاي موجود در دسترس دنبال کنيد.
    هنگامي که درباره ي پانل تصميم ميگيريد، اطمينان حاصل کنيد که راهنماي ما درباره چگونگي تنظيم تلويزيون خود را براي اطمينان از بيشترين استفاده از آن، مطالعه مي کنيد.
 
    بنابراين، آيا بايد يک تلويزيون را خريداري کنم يا همچنان منتظر بمانم؟ 
 
ما اين سوال را خيلي زياد مي شنويم. همانند اکثر تکنولوژي ها، تلويزيون ها همواره به طور فزاينده اي بهبود مي يابند، اما به تازگي پيشرفت هاي بزرگي در پيش گرفته اند، زيرا توليد کنندگان عجله دارند تا استانداردهاي نمايش جديدي از جمله Ultra HD و HDR را بپذيرند.
 
خوشبختانه، به نظر ميرسد که کمبودها، کمي در اين بخش حل شده اند و اکثر توليد کنندگان تلويزيون از نسل بعدي اين ويژگي ها پشتيباني مي کنند، از جمله نسخه هاي جديدتر HDR مانند Hybrid Log Gamma.
 
گفتيم که ما نمي توانيم در مورد تکنولوژي هايي که در گوشه گوشه فن آوري تلويزيون وجود دارد اطلاع داشته باشيم. يکي از مهمترين آنها پشتيباني از استاندارد جديد HDMI 2.1 است که همچنين امکان پشتيباني از 8K را با 60 فريم بر ثانيه و 4K در 120 نيز فراهم مي کند که از طريق HDMI پشتيباني از FreeSync را پشتيباني مي کند.
 
1. Samsung Q9F QLED
1. Samsung Q9F QLED
 
اين تلويزيون هاي تماشايي درخشان ،کار شگفت انگيزي را براي نشان دادن عظمت کامل آخرين محتواي HDR انجام مي دهند.
 
65-inch: Samsung UE65KS9500 | 78-inch: Samsung UE75KS9500 | 88-inch: Samsung UE88KS9500
 
سطوح بي نظير رنگ
روشنايي فوق العاده بالا
برخي از ترکيبات رنگي HDR
 حوادث پس زمينه به حالت ابري شکل
 
سامسونگ نخستين نام تجاري تلويزيون بود که توانايي نمايش تصاوير با محدوده ديناميکي بالا در سال 2015 را داشت ومحصولاتش براين نوارموفقيت در سال جاري عرضه شد، با ارائه Q9F، درخشانترين تلويزيون جهان تا به امروز ديده شده است.
 
اين محصول در حدود 1500 نيت روشنايي در يک پنجره HDR 10? سفيد ارائه مي دهد و قادر به نزديک شدن به 1800 نيت در مناطق کوچکتر است، و اين يکي از درخشان ترين تلويزيون هايي است که ما تا به حال آزمايش کرده ايم.
 
اين به اين معني است که منحصرا توانايي باز کردن پتانسيل کامل HDR را دارا مي باشد و تصاوير فوق العاده، مانند زندگي پويا و دراماتيک را ارائه مي دهد که جزئيات و اطلاعات رنگي در مناطق روشن را نيز از قبل ديده ايم.
 
اين مجموعه حتي بهترين تلاش را براي تبديل تصاوير محدوده ديناميکي استاندارد به HDR انجام مي دهد. استفاده از نور مستقيم با نقطه ضعف و نقطه کوانتومي محلي نيز به اين معني است که Q9F قادر است برخي از رنگ هاي زرق و برق دار سياه و خيره کننده را در کنار اين روشنايي نوظهور ارائه دهد.
 
گاهي اوقات ابرهاي نور اضافي در اطراف اشياء بسيار روشن را مي بينيد و برخي از تنظيمات باعث مي شود که رنگ HDR را از بين ببرند، که جاي نگراني است .با توجه به اينکه مشخص است Q9F بخاطر داشتن تمامي قابليت ها داراي فروش بالا مي باشد، اما باز،کار دشواري براي نشان دادن توانايي تلويزيون سامسونگ دارد.
 
 
 
  2. LG OLEDE7 Series
 
2. LG OLEDE7 Series
 
OLED فقط به فکر بهترشدن هست.
55-inch: LG OLED55E7 | 65-inch: LG OLED65E7
 
زرق و برق دار، عکس هاي غني از کنتراست
طراحي فوق العاده نازک
تلويزيون هاي ال سي دي روشن تر هستند
 
تکنيک طراحي OLEDE7 فوق العاده باريک بر روي شيشه، برخي از تلويزيون هاي فوق العاده زيبا را ايجاد مي کند. با اين حال، آنها فقط يک چهره زيبا نيستند. به خصوص از راه هر پيکسل OLED مستقل رنگ از همسايگان خود ،نور خود را توليدو به سري OLEDE7 با ارائه سطح کنتراست و کنترل نور،معنا داده واين امر فقط  با صفحه ي ال سي دي ممکن است.
 
رنگ هاي غير سياه و سفيد عميق ،در کنار حتي درخشان ترين رنگ هاي سفيد به پشتوانه ي  HDR کامل بدون هيچ تغييري نشسته اند - چيزي که فقط با تکنولوژي هاي ال سي دي فعلي امکان پذير نيست. اين کارشگفت، براي منابع HDR با کنتراست بالا و نيز ايجاد محدوده هاي استاندارد ديجيتال امروز در اينجا بهتر است.
 
در حالي که انتخاب کردن OLED W7 براي خريد پر شور است، اما گران قيمت و پرمايه است. چيدمان E7 براي خانه ي شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. اين مدل هم داراي يک صداي يکپارچه است با پشتيباني دالبي ديجيتال ، هنوز هم داراي سيستم هوشمند WebOs هوشمند LG، و از همه مهمتر، کيفيت تصوير تقريبا يکسان با گرانقيمت ترين تلويزيون ها است. براي همه اين دلايل و موارد ديگر، OLED E7 علاوه بر ارزشمندي براي هر سينماي خانگي هم مناسب است.
 
3. Panasonic DX802 Series
3. Panasonic DX802 Series
 
با وجود قيمت نسبتا مناسب ، تلويزيون هاي DX802 يک طراحي زرق و برق دار با کيفيت عالي و کيفيت تصويربالا را ترکيب  ونمايش مي دهند.
 
50-inch: Panasonic TX-50DX802B | 58-inch: Panasonic TX-58DX802B
 
 کيفيت و ارزش بالا
نوار صوتي فوق العاده گنجانده شده در تلويزيون 
نه به عنوان برخي از رقباي HDR
کنتراست بالا
 
با توجه به تلويزيون هاي پاناسونيک مدل DX802،  فقط يک تلويزيون پرچم دار Panasonic را براي سال 2016 به بازار عرضه کرد (DX902 که بعدا در اين راهنماي خريد معرفي شده است)، قيمت آنها به ميزان قابل ملاحظه اي مناسب است. به ويژه هنگامي که شما در نظر داشته باشيد که ليست ويژگي آنها داراي يک سيستم صوتي با صداي بلند بلندگو 12 کاناله، صفحه نمايش بومي UHD، پشتيباني از پخش دايره اي پوياي بالا و يک سيستم هوشمند تلويزيون هوشمندانه است.
 
DX802 همچنين از يک طراحي منحصر به فرد برخوردار است که صفحه نمايش خود را بر روي دو پايه ي نقره اي پاشنه پا قرار مي دهد که بين بلندگوهاي صداي خارجي قرار مي گيرند (هرچند شما مي توانيد صفحه نمايش را ازروي پايه ها برداريد و اگر ترجيح مي دهيد تلويزيون را روي آن نصب کنيد).
 
نوردهي LED هاي لبه DX802 بعضي اوقات بدين معني است که شما مي توانيد نور ناخواسته را در اطراف اشياء روشن مشاهده کنيد. در غير اين صورت، با استفاده از ويژگي نور پس زمينه تطبيقي ??تلويزيون در بالاترين تنظيمات خود، DX802 تصاوير با کيفيت HDR و مخصوصا SDR را توليد مي کند که نهايت کيفيت تصوير را ارائه مي دهد.
 
4. Samsung KS7000 Series
 
4. Samsung KS7000 Series
 
سري سامسونگ KS7000 ترکيبي از تصاوير HDR فوق العاده روشن و يک سيستم تلويزيون هوشمند و بروز هست .
 
49-inch: Samsung UE49KS7000 | 55-inch: Samsung UE55KS7000 | 60-inch: Samsung UE60KS7000
 
 
تمايل سامسونگ براي آوردن کيفيت HDR به مخاطبان به صورت گسترده تر، توسط KS7000 ظاهر مي شود. ترکيبي از پانل فوق العاده روشن و رنگ کوانتومي ،آن را قادر مي سازد تا سطوح پويايي، رنگ ظاهري و پانچ را با منابع HDR ارائه دهد. اين مجموعه ها جذاب هستند، شامل قاب هاي باريک، فلزي و پايه هاي مينيمال است. اين مورد هم بسيارعاليست که ترمينال هايي بر روي جعبه خارجي تلويزيون تعبيه شده که توسط آن تصوير و صدا از طريق يک کابل عبور مي کند.
 
در KS7000 از طريق يک نسخه جديد و پيشرفته رابط کاربري هوشمند سامسونگ Tizen نيزمي توان به آساني محتواي مورد علاقه خود را پيدا کرد. اشياء روشن HDR مي توانند برخي از نوارهاي نور پس زمينه را مسدود کنند هنگامي که در برابر زمينه هاي تاريک ظاهر مي شوند. طرفداران 3D مجبور به استفاده ازجايي ديگرويا محصول ديگري مي شوند، زيرا سامسونگ اين ويژگي را رها کرده است. با اين حال، نکته ي پاياني و مهم  اين است که هيچ تلويزيون ديگري در محدوده قيمتي که سامسونگ ارائه داده است نمي تواند تلويزيون خودرا با HDR و با موفقيت ارائه کند.
 
5. Sony W805/809C Series
 
5. Sony W805/809C Series
 
يک تلويزيون فوق العاده ي  FULL HD براي شما که لازم نيست دنبال وضوح 4K براي ارائه کيفيت عکس زرق و برق دار باشيد.
W805C: 43-inch: Sony KDL-43W809C | 50-inch: Sony KDL-50W805C | 55-inch: Sony KDL-55W805C | W809C: 43-inch: Sony KDL-43W809C | 50-inch: Sony KDL-50W809C | 55-inch: Sony KDL-55W809C
 
کيفيت تصوير منحصر به فرد
طراحي فضاي ذخيره سازي
ارزش فوق العاده
 
به طورکلي دشوار است که يک تلويزيون بزرگ روي صفحه نمايش پيدا شود که داراي رزولوشن UHD نيست. با اين حال، هنوز تعداد زيادي از افراد هستند که علاقمند به خريد منابع UHD نيستند، به اين ترتيب تلويزيون  FULL HD با کيفيت بالا براي همان ميزان پولي که هزينه ميکنند به عنوان يک تلويزيون 4K نسبتا کم کيفيت دريافت مي کنند. سوني سري  W805 / 809C را ارائه مي دهد که احتمالا بهترين کيفيت تصويري را که جهان دنياي HD تا به حال ديده است و در عين حال با هزينه بسيار کم با استانداردهاي تلويزيون امروز، ارائه مي کند.
 
در حالت ايده آل، رابط کاربري Android مي تواند خيره کننده تر و قابل تنظيم تر باشد و ممکن است بخواهيد يک سيستم صداي خارجي را در برخي موارد جايگزين بلندگوهاي داخلي کنيد. با اين حال، تصاوير شگفت انگيز تلويزيوني W805C / W809C واقعا به اندازه کافي زرق و برق دار هستند که بتواند نقاط ضعف در جاهاي ديگر را جبران کند.
 
اگر شما مايل به پشتيباني از Ultra HD هستيد، پس اين يک محدوده عالي براي بررسي است.
 
6. Panasonic DX902 Series
6. Panasonic DX902 Series
 
يک تلويزيون عالي و خيره کننده 
 
58-inch: Panasonic TX-58DX902B | 65-inch: Panasonic TX-65DX902B
 
تصاوير روشن و کنتراست بالا
تاريک و روشن موثر محلي
سيستم تلويزيون هوشمند دوستانه
 
پاناسونيک سري DX902 ، با هدف ارائه سطوح کنترل نور فراتراز قابليت هاي معمول تلويزيون هاي ال سي دي، يک پانل لانه زنبوري جديد طراحي کرده براي محدود کردن نور ناخواسته در اطراف اشياء روشن.
 
همراه با پانل فوق العاده روشن، سطوح درخشان سياه و سفيد براي صفحه LCD و رنگ هاي فوق العاده غني، اما همچنين به زيبايي کنترل شده (به لطف سيستم رنگ پاناسونيک Pro-grade 3D Look Up Table)، رويکرد جديد لانه زنبوري واقعا بيشتر شگفت انگيز است. در آخرين تصاوير با محدوده ديناميکي بالا، در رتبه دوم نسبت به مدل KS9500 سامسونگ است. مدل هاي پاناسونيک حدود 800 پوند ارزان تر هستند.
 
 7. LG OLEDB7 Series 2017
 
7. LG OLEDB7 Series 2017
 
OLED هاي الجي تحت تاثير قرار گرفته اند .
 
55-inch: LG OLED55B7V | 65-inch: LG OLED65B7V
کيفيت تصويرعالي وهمه جانبه
پشتيباني HDR کامل
پلت فرم هوشمند بزرگ
صداي داخلي متوسط
ما قبلا يک سري از مجموعه هاي OLED مختلف دراين ليست پيشنهاد کرده ايم و B7 ارزان ترين دسته از آنهاست.
 
تلويزيون OLED LG B7 کمي وضعيت عجيب و غريب صوتي دارد. از لحاظ فني از Dolby Atmos پشتيباني مي کند، اما به خاطراستفاده از سخنرانان متوسطه خود، از تکنولوژي پايين تري استفاده مي کند، ولي باز با وجود اين  تکنولوژي آن چيزي که باعث نگراني مي شود وجود ندارد.
 
البته شما قادر به وصل کردن يک سيستم صداي خارجي هستيد، و ما به شما توصيه مي کنيم که اين کار را انجام دهيد - مخصوصا از آنجايي که تنظيمات از طريق پشتيباني از Atmos از طريق به روزرساني داخلي به پشتيباني مي پردازد.
 
اگر اين چيزي است که شما تمايل به گرفتن آن داريد، مي بينيد که B7 قابليت بيشتري ازمدلهاي گران قيمت و هم نوع خود را با هزينه کمتري  دارد.
 
8. Sony XD9405 Series
8. Sony XD9405 Series
 
اگر سليقه شما بيشتر از سينماي خانگي باشد، اين 75 اينچ سوني مي تواند گزينه مناسبي باشد.
 
75-inch: Sony KD-75XD9405
 
افتخارو شکوه سينماي خانگي
کيفيت تصوير دوست داشتني
برنامه هاي کاربردي، از جمله YouView
 
اگر شماعلاقه زيادي به تماشاي فيلم داريد و در اتاق نشيمن شما مقدار زيادي فضاي خالي وجود دارد ، 75XD9405 سوني تلويزيون غول پيکر محبوب ما است. صفحه نمايش 75 اينچي آن  تصاوير با کيفيت بسيار دقيق، رنگي، کنتراست بالا، تصاوير روشن و طبيعي با منابع پوياي بالا و استاندارد به طور يکسان به شما ميدهد .از ديگر مزاياي خاص اين تلويزيون داشتن پيکسل 4K  براي برجسته کردن کار با . تصاوير آن در اطراف درخشان نيستند و برخي از محتواي HDR با کنتراست بالا باعث ايجاد نور در اطراف اشياء روشن مي شود.
 
رابط کاربري Android TV از اين تلويزيون پشتيباني ميکند و دکمه هاي مورد نيازبراي استفاده از اين قابليت برروي کنترل از راه دور تعبيه شده است. اندازه و کيفيت کلي تصاوير 75XD9405 سوني يک تجربه بسيار جذاب را ايجاد مي کند که مي تواند اين ايده را براي تماشاي فيلم هايي از گذشته داشته باشد.
 
9. Samsung K5600 Series
 
9. Samsung K5600 Series
 
بهترين تلويزيون هاي صفحه نمايش کوچک در سال جاري
 
32-inch: Samsung UE32K5600 | 40-inch: Samsung UE40K5600 49-inch: Samsung UE49K5600 | 55-inch: Samsung UE55K5600
 
کيفيت تصويرFULL HD
طراحي جذاب
ارزش کيفي بالا
بدون HDR، 3D و پشتيباني 4K
 
در حالي که تمام چهار مدل در محدوده K5600 رقباي با ارزشي هستند، ما به ويژه به مدل هاي 32 اينچ و 40 اينچ علاقه مند هستيم، زيرا کيفيت صفحه نمايش عالي تلويزيون در رده هاي پايين ،که به ندرت پيدا مي شود را به سطح کيفيت بالامي رسانند. براي مثال، عکس هاي خود را برخلاف تلويزيون هاي کوچک ديگر، با کنتراست، روشنايي و رنگ و زرق و برق بيشترببينيد و لذت ببريد، و همچنين ويژگي هاي هوشمندتري را ارائه مي دهند - از جمله Netflix، آمازون و تمام خدمات تلويزيوني ديگر را از آنچه که معمولا انتظار داريدراحت تر پيدا مي کنيد.
 
شما مي توانيد محتواي گوشي هاي هوشمند و تبلت هاي خود را از طريق يکپارچه سازي تلفن همراه  برروي صفحه نمايش تلويزيون مشاهده کنيد ،حتي يک توزيع اضافي SmartThings در دسترس وجود دارد که ويژگي هايي مانند روشن شدن تلويزيون را به محض ورود به اتاق و امکان تنظيم چراغ و بلندگو متصل مي کند.
 
10. Panasonic DX600 Series
10. Panasonic DX600 Series
 
يک تلويزيون فانتزي 4K ، اما راهي  براي صرفه جويي و خرج کردن پول کم ندارد.
 
40-inch: Panasonic TX-40DX600B | 49-inch: Panasonic TX-49DX600B | 55-inch: Panasonic TX-55DX600B
 
مناسب براي تلويزيون 4K
کيفيت عالي 4K
 تلويزيون هوشمند قابل تنظيم
صداي متوسط 
زاويه ديد محدود
 
 توجه داشته باشيد که ما توصيه ميکنيم تلويزيون 40 اينچ DX600 باشد. دو مدل بزرگتر DX600 از انواع مختلفي از پانل استفاده مي کنند که براي ارائه مقادير قابل توجهي از کنتراست بالا تلاش مي کنند. با اين حال، مدل 40DX600 يک مدل واقعا جذاب براي قيمت هاي مناسب و پايين است. صفحه اصلي 4K آن تصاويرصاف و يکدست را توليد مي کند که ازعملکرد کنتراست بالا براي چنين مدل ارزان قيمت 4K بهره مي برد. رنگ ها به صورت جسورانه شگفت انگيزو ظريف هستند.
 
سيستم هوشمند فايرفاکس پاناسونيک نيز فوق العاده خوب ارائه شده و استفاده از آن بسيار آسان است و توسط Freeview Play پشتيباني مي شود وبه شما اجازه مي دهد تا محتواي درخواستي را از پخش کننده هاي اصلي که ازطريق صفحه نمايش مشاهده ميکنيد دسترسي پيدا کنيد.
 
بانه استار عرضه کننده ی تلویزیونهای روز دنیا ، نظرات خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید و برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان