تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۳/۲۳ بازدید کننده:۳۸۹ نویسنده:امید مینایی

دانستنی هایی درباره کولر گازی

دانستنی هایی درباره کولر گازی


در این مقاله از سایت بانه استار به بررسی نکاتی در مورد کولر گازی و انواع آن می پردازیم. اگر قصد خرید کولر گازی دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا آخر بخوانید.
شما با استفاده از کولر گازی می توانید در مدت زمان بسیار کمی گرمای محیط را حذف کرده و دمای آن محیط را به میزانی که مورد نظرتان است تغییر دهید. ویژگی اصلی کولر گازی خنک کردن محیط می باشد و همین نکته باعث شده است که جایگاه بخصوصی در بین دستگاه های مربوط به تهویه پیدا کند.
 یکی دیگر از مزایای کولر گازی این است که در زمانی که مشغول خنک کردن محیط است رطوبت آن محیط را بالا نمی برد. کولرهای گازی برای اینکه گرما را از بین ببرند رطوبت را افزایش نخواهند داد، این مزیت مثبت باعث شده که استفاده از کولرهای گازی در مناطقی که آب و هوای مرطوب و یا شرجی دارند افزایش پیدا کند.

در کل کولرهای گازی را می توان در 4 گروه زیر دسته بندی کرد:


کولر گازی نوع پنجره ای

 

کولر گازی پنجره ای


کولر گازی ایستاده

 

کولر گازی ایستاده


کولر گازی دو تکه (Splite)

کولر گازی دو تکه


کولر گازی قابل حمل (Portable)

 

کولر گازی پرتابلدر بین این 4 نوع، تاکنون کولرهای گازی پنجره ای و دو تکه طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده اند. به غیر از کولرهای گازی از نوع دو تکه یا اسپلیت دیگر کولرهای گازی تقریبا نصب راحتی داشته و به راحتی می توانید آنها را نصب و راه اندازی کنید. کولرهای گازی مثل دیگر وسایل خانگی دارای دو بخش اصلی الکتریکی و مکانیکی می باشند.
همانطور که در بالا اشاره کردیم کولرهای گازی دوتکه یا اسپلیت طرفداران بیشتری دارند. این نوع کولرهای گازی دارای دو قسمت داخلی و خارجی می باشند که کندانسور و کمپرسور در قسمت خارجی قرار دارند.
شما می توانید کولر گازی مورد نظر خود را با بهترین کیفیت از سایت بانه استار خریداری کنید.
 

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان