تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۴/۱۶ بازدید کننده:۳۶۰۵ نویسنده:آشتی مولائی

مزایای تلویزیون های منحنی (oled)چیست؟

مزایای تلویزیون های منحنی (oled)چیست؟

جديدترين تلويزيون ها،OLEDها هستند. ظاهر آن ها کاملا متفاوت با تلويزيون های صفحه تخت می باشد. البته ذکر اين نکته لازم است که به دليل ظاهر متفاوت، وضوح، کيفيت و عمق تصوير نمونه‌هايی بی نظير و ويژه به ‌حساب می آيند. همچنین قيمت آن ها نسبت به تلويزيون های ال ای دی عادی گران تر است.

سلام به همه
من  امروز اینجا هستم تا با شما درباره ی تلویزیون های منحنی و دلایل خرید آن ها صحبت کنم. افراد بسیاری می گویند که تلویزیون های منحنی، نقطه ی عطف تلویزیون های جدید هستند. ‫من برای دیدن آن ها به نمایشگاه CES رفته بودم. در این ویدیو درباره ی تلویزیون های منحنی و دلایل ویژه بودن آن ها بحث خواهد شد. در حال حاضر این تکنولوژی پیشرفته  OLED نام گذاری شده است.‫ Bob Lawton متصدی آموزش ملی لوازم الکترونیکی ال جی را در نمایشگاه CES دیدم. ما در مورد رموز این تکنولوژی جدید بحث کردیم. ‫oled (دیودهای ارگانیگی پخش کننده ی نور) تکنولوژی نمایشگر می باشد. همه ی ما با پنل های صفحه تخت تلویزیون ها، گوشی های هوشمند ، مانیتورهای کامپیوتر و وسایل دیگر آشنا هستیم.

صفحه نمایش های منحنی فوق العاده باریک هستند و احتمالا ضخیم تر از گوشی های هوشمندتان نیستند. ما می توانیم کارهای بسیاری با آن ها به دلیل باریک بودنشان انجام دهیم. ما آن ها را کاملا متفاوت نسبت به تلویزیون های دیگر می سازیم. ‫ما واقعا یک پنل OLED را خمیده ساخته ایم. تکنولوژی های نمایشگر دیگر، به ویژه ال ای دی ها محدودیت هایی دارند. ‫تکنولوژی نوردهی تلویزیون های oled، ساختار درونی ساده تری نسبت به نمایشگر های معمولی دارد. تلویزیون های منحنی به دلیل ساختار دو لایه ای ، بسیار سبک و باریک تر از یک مداد هستند. حالا تلویزیون های منحنی را از نظر فنی بررسی می کنیم

در حال حاضر تکولوژی ال ای دی، رایج ترین تکنولوژی نمایشگر بازار است. باب به صورت تخصصی، دلایل متفاوت بودن تلویزیون منحنی را توضیح داد. دلیل منحصر به فرد بودن تلویزیون منحنی این است که هر پیکسل روشنایی مخصوص به خود را تولید می کند. ال ای دی ها و تکنولوژی های نمایشگر دیگر به نور پس زمینه نیاز دارند و چون پس زمینه ی آن ها تقریبا همیشه روشن است هرگز سیاهی کاملی نخواهید داشت. و بعضی اوقات تصویر رنگ پریده به نظر می رسد. ‫در تلویزیون های oled ،هر پیسکلی روشنایی خود را تولید می کند و شما تا حد ممکن سیاهی هایی واقعی خواهید داشت. و آن توضیحی فنی برای اثبات اختلاف مشاهده ی آن ها است. ‫تلویزیون های oled، تصاویری عالی نمایش می دهند. رنگ سیاه واقعا سیاه است و بهترین رنگ ها را دارید

مهم ترین دلیل برای جذابیت تلویزیون منحنی چیست؟ معمولا تجربه ی دید است. شما به سوی آن جذب می شوید. در یک پنل بزرگ تر، تجربه ی دید جذاب تر خواهید داشت. تلویزیون منحنی زمینه دیدتان را پر می کند. جذابیت و هیجان هیچ یک از تلویزیون های صفحه تخت به اندازه ی نوع منحنی نیست. تلویزیون های منحنی واقعا باارزش هستند. آن ها بزرگ، فوق العاده باریک و کاملا متفاوت با تلویزیون های قدیمی هستند.

اختلاف آن ها واقعا مشخص است. در حال حاضر آن ها جزو بهترین های بازار هستند و برای اشخاصی که خواستار تلویزیونی مهیج هستند بسیار مناسب است. احتمالا بعد از دیدن این ویدیو مایل به خرید یکی از آن ها هستید. البته شاید هنوز هم در خرید آن ها شک داشته باشید. من امیدوارم با یک بررسی دقیق، شانس خرید یکی از آن ها را به خود بدهید. چون تجربه تلویزیون های منحنی بی شباهت به سرگرمی های خانگی دیگر است. از باب به خاطر کمکش و از شما به دلیل نگاه کردن به این ویدیو متشکرم.

نظرات کاربران

تور کیش ۱۳۹۵/۵/۳۱ http://parvazyar.com/

سلام
واقعا تماشای فیلم با این تلویزیون دیدن داره.کیفیت نور رنگ در این مدل تلویزیون بی نظیره.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان