تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۴/۱۴ بازدید کننده:۱۶۲۰ نویسنده:آشتی مولائی

چگونگی استفاده از ویژگی چندلینکی(multi-linking) در تلویزیون های هوشمند

چگونگی استفاده از ویژگی چندلینکی(multi-linking) در تلویزیون های هوشمند

در این ویدیو اطلاعات کاملی درباره ی ویژگی چندلینکی(Multi-linking) تلویزیون های هوشمند داده شده است. با ویژگی چندلینکی می توانید همزمان از چندین برنامه در صفحه نمایش تلویزیونتان استفاده بکنید. برای سفارش تلویزیون های led به فروشگاه بانه استار Www.banehstar.com  مراجعه فرمائید.

سلام به همه

‫ من امروز درباره ی ویژگی صفحه نمایش چند لینکی سامسونگ ‫و در دسترس بودن آن در تلویزیون های هوشمند و منتخب سامسونگ با شما صحبت خواهم کرد.واقعا ویژگی پرکاربردی است. ‫شما می توانید در حال مشاهده ی تلویزیون به چندین کار دیگر هم بپردازید. ‫با این ویژگی کارهایی مثل پیدا کردن و استفاده از برنامه ها ‫و نگاه کردن به محتواهای مرتبط در مرورگرهای وب صورت پذیر است.

‫به صورت همزمان می توانید به دو کانال نگاه بکنید. در هنگام دیدن پیام های بازرگانی می توانید به اخبار گوش کنید و هیچ وقفه ای در بین کانال ها نداشته باشید.

‫برای دستیابی به ویژگی صفحه نمایش چند لینکی دکمه ی  m screen بر روی کنترل هوشمندتان را فشار دهید. ‫سپس اطلاعاتی را خواهید دید که درباره ی آن ویژگی گفته شده است. ‫آن اطلاعات را خوانده ‫‫و سپس ok را کلیک کنید. ‫اگر نمی خواهید یک بار دیگر آن اطلاعات را ببینید. کادر don't show this again  را تیک بزنید.

‫‫در غیر این صورت هر بار با اجرای ویژگی Multi-linking، این پیغام ها نمایش داده می شوند. ‫اگر مرورگر وب را انتخاب کنید.  سه پنل خواهید دید . کانال در حال مشاهده را در قسمت بالایی طرف چپ صفحه نمایش خواهید داشت. ‫در بخش پایینی چپ صفحه نمایش هم لیستی از برنامه های توصیه ای منتخب دارید ‫و می توانید آن ها را در همان زمان یا بعدا نگاه کنید. در طرف راست پنل هم مرورگر وب را دارید. حالا نکته ی جالب این است که مرورگر به صورت اتوماتیک‫ به جستجوی اطلاعاتی خاص درباره ی برنامه ی در حال مشاهده تان می پردازد. این کار برای تمامی فیلم ها، برنامه های ورزشی یا یک برنامه ی باغ وحش ممکن است.

‫مرورگر ، لینک های مرتبط را برای جستجوی بیشتر فراهم می کند. ‫‫اگر دوباره دکمه ی m screen  را فشار دهید. ‫به منو برمی گردید. حالا Samsung Apps ‫را انتخاب کنید. ‫شما می توانید بدون قطعی فیلم به دنبال وضعیت آب و هوا باشید. و از اخبار فوتبال و آمارها اطلاع داشته باشید و همزمان به فیلم نگاه بکنید یا سرویس هایی مانند 4od ‫را پخش کنید. ‫‫اگر دوباره  m screen را فشار دهید و تلویزیون را انتخاب کنید.

‫‫همزمان می توانید به کانال های freeview و freesat نگاه بکنید. ‫این کار با تیونرهای دو قلوی تلویزیون هوشمند سامسونگ صورت پذیر است. ‫با ویژگی Multi-linking دیگر نیازی به جر و بحث با اعضای خانواده برای دیدن برنامه ی مورد علاقه تان ندارید

‫سوال اینجاست که شما صدای کدامیک را خواهید شنید؟

‫شما صدای آن برنامه ای را خواهید شنید که که دور آن را حاشیه ی سفید رنگ فراگرفته است. ‫این پنل از طریق کلیک یا اشاره ی کنترل هوشمند تلویزیون تغییر می کند. ‫بعد از باز کردن هر دو کانال ‫اگر خواستار شنیدن صدای هر دوی آن ها هستید. ‫از هدفون های بلوتوث برای یکی از کانال ها استفاده بکنید. برای تنظیم هدفون های بلوتوث ، دکمه ی m-screen را فشار دهید. به گزینه ی تنظیمات بروید ‫و این را تعیین کنید که کدامیک از برنامه ها با اسپیکر و کدامیک با هدفون بلوتوث کار بکند.

‫بنابراین با یک صفحه نمایش چند لینکی تجربه ی استفاده از چندین کار را پیدا می کنید. ‫کاری که قبلا صورت پذیر نبوده است ‫و دیگر نگران ندیدن برنامه های مورد علاقه تان نخواهید بود.

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان