تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۴/۲ بازدید کننده:۳۲۷۸ نویسنده:آشتی مولائی

چگونگی اشتراک محتوا از وسایل هوشمند به تلویزیون سونی

چگونگی اشتراک محتوا از وسایل هوشمند به تلویزیون سونی

در این ویدیو توضیحات کاملی درباره ی چندین تکنولوژی تلویزیون های سونی داده شده است. اخیرا تلویزیون های سونی مجهز به تکنولوژی های مانند screen mirroring، one- touch mirroring و ‫NFC شده اند. تمامی تکنولوژی های ذکر شده برای به اشتراک گذاری محتواهای شما ساخته شده اند. اگر محتوایی جذاب در گوشی هوشمند یا تبلتتان دارید، به آسانی می توانید آن ها را در تلویزیون های سونی به نمایش بگذارید. برای سفارش تلویزیون های سونی به بخش لوازم صوتی و تصویری فروشگاه  بانه استار مراجعه فرمائید.

آیا هرگز خواستار روشی عالی برای انتقال محتواهای ‫گوشی هوشمند اندروید و تبلتتان بر روی تلویزیون بوده اید؟ تکنولوژی screen mirroring  سونی برای شما پدید آمده است. ‫‫‫screen mirroring روشی آسان برای بزرگ تر دیدن فیلم ها،عکس ها و برنامه ها است.

‫به جای صفحه نمایش وسیله ی هوشمندتان از صفحه نمایش بزرگ تلویزیون استفاده خواهید کرد. ‫این اتصال همراه با سیم و بدون سیم صورت می پذیرد. ‫‫‫اتصال سیمی screen mirroring از طریق اتصال مستقیم وسیله ‫‫توسط کابل MHL به تلویزیون صورت می پذیرد.با این اتصال می توانید محتوای وسیله ی هوشمندتان را بر روی تلویزیون منعکس کرده و به صورت کاملا اتوماتیک وسیله ی هوشمندتان را شارژ کنید.

‫ویدیوها، عکس ها و برنامه ها به تناسب صفحه نمایش بزرگ تلویزیون ، در سایز بزرگ تر نمایش داده می شوند. ‫صدا از طریق اسپیکرهای تلویزیون شنیده می شود. می توانید از ریموت تلویزیون برای گشت زنی در بین محتواهای وسیله ی هوشمندتان استفاده بکنید. ‫‫اگر یک گوشی جدید همراه با تکنولوژی Miracast دارید می توانید از انعکاس محتوایی بدون سیم لذت ببرید.

‫‫Miracast، یک تکنولوژی جدید و ابتکاری است. ‫این تکنولوژی در بسیاری از گوشی های اندروید و تبلت ها وجود دارد. با این تکنولوژی، ویدیوها را از وسایل هوشمند در تلویزیون هوشمندتان به نمایش بگذارید

‫البته به کابل یا اتصال شبکه نیازی نیست. ‫ به آسانی عملگر screen mirroring را فعال کنید. ‫این تکنولوژی ، روشی سریع و آسان برای دستیابی ‫به فیلم ها و موزیک از گوشی هوشمندتان بر روی تلویزیون است و دیگر جای نگرانی برای سیم ها و اتصالات نیست. one- touch mirroring سریع ترین روش برای پخش موزیک و محتواهای دیگر ‫از گوشی های هوشمند یا تبلت ها بر روی تلویزیون است.

‫‫به لطف تکنولوژی ارتباط حوزه نزدیک یا ‫NFC می توانید با وسیله ی Xperia ‫یک ارتباط ایجاد کرده و اطلاعاتتان را مبادله کنید.این کار با نزدیک کردن چند لحظه ای آن ها صورت پذیر است. ‫بنابراین در فضای خانه تان، تنها به یک لمس ساده برای‫به اشتراک گذاشتن محتواها بر روی تلویزیون نیاز دارید.

‫حالا شما گزینه هایی عالی برای دیدن محتواهای گوشی هوشمندتان و تبلتتان بر روی صفحه نمایش زیبای تلویزیون سونی دارید. از شما برای نگاه کردن به این ویدیو ممنونم ‫و من  به زودی به دنبال به اشتراک گذاشتن اخبار نسل جدید محصولات سونی با شما خواهم بود.

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان