تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۳/۳۰ بازدید کننده:۱۸۸۶ نویسنده:آشتی مولائی

تکنولوژی تشخیص حرکت( motion recognition ) تلویزیون های ال جی چیست؟

تکنولوژی تشخیص حرکت( motion recognition ) تلویزیون های ال جی چیست؟

در ویدیوی زیر درباره ی تکنولوژی motion recognition تلویزیون های ال جی بحث شده است. عملکردهای تشخیص حرکت در تلویزیون های ال جی سبب راحتی کار با این تلویزیون ها شده است. باید تنظیمات خاصی را در تلویزیون ال جی تنظیم کنید و دوربین تلویزیون هم به خوبی کار بکند.

با تکنولوژی تشخیص حرکت (motion recognition) تلویزیون های ال جی می توانید ‫تلویزیون هوشمندتان را با حرکات دستانتان کنترل کنید.چندین حرکت برای خاموش کردن تلویزیون، تغییر کانال ها و کنترل صدا وجود دارد. ‫تمامی کارهای گفته شده بدون نیاز به کنترل تلویزیون امکان پذیر هستند. برای استفاده از تکنولوژی تشخیص حرکت ال جی، دوربین تلویزیون باید کار کند. ‫سپس در صفحه ی اصلی به منوی تنظیمات بروید و گزینه ی option را انتخاب کنید. گزینه  روشن کردن motion recognition را انتخاب کنید. ‫در حال نگاه کردن به تلویزیون، دستتان را روبه روی صورتتان بالا برده و به دوربین نگاه کنید.

‫شما باید منوی کنترل ظاهر شده در صفحه نمایش را ببینید. ‫برای اجرای عملکردها باید دستتان را روبه بالا، پایین، چپ یا راست حرکت دهید. برای اجرای یک عملکرد، مشت دستتان را بسته و باز کنید. ‫اگر دستتان را بیشتر از یک ثانیه در حالت مشت قرار دهید می توانید کارهایی متوالی انتخاب کنید.

‫دستتان را به پایین برده تا منوی کنترل هم از صفحه نمایش خارج شود. از motion recognition می توانید برای خاموش کردن تلویزیون ‫تغییر کانال ها و تغییر پورت ها استفاده کنید.

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha
سبد خرید
۰ کالا
۰ تومان